Afera wokół napojów energetycznych

prawnik płock

Płock, DCThere ma wątpliwości, że Monster Energy Corporation nie zobaczyć swoje produkty w tym samym świetle, jak krytycy zdrowia i powodowie, którzy twierdzą, że zawartości napój są szkodliwe. W sprawę został zaangażowany najlepszy prawnik z Płocka.

Napoje energetyczne według DCT nie są bezpieczne może spekulować, ponieważ składniki napojów są bardzo zbliżone do składników innych napojów. Prawnik złożył już wniosek do sądu w tej sprawie. Proces może być długotrwały i bardzo ciężki oświadczył prawnik z Płocka. Oskarżeni będą także rozliczenia z obawy, że nagroda sąd może być zbyt wysoka, lub jako środek zapobiegania obciążające szczegóły i zarzuty dotyczące produktu od mieszczącej się w centrum uwagi.

Niemniej jednak, Monster Energy Corp. kontynuuje rozliczenia Smierci i Monster Energy Drink pozwy hospitalizacji, zanim pójdą do sądu, w tym z 14-letniego nastolatka, który poszedł do zatrzymania akcji serca i zmarł po wypiciu dwóch drinków Monster Energy w ciągu dwóch kolejnych dni. Prawnik będzie miał nie lada wyzwanie, aby udowodnić, że to nie było spowodowane napojem energetycznym oskarżonej firmy. Należy zauważyć, że zawartość kofeiny potworów, które pojawiają się położyć u podstaw wszystkich kłopotów, nie są regulowane w żywności przez US Food and Drug Administration (FDA). Raczej, napoje energetyczne są klasyfikowane jako suplement diety, a tym samym nie podlegają tym samym rodzaju kontroli regulacyjnej wymaganej innych żywności i napojów. Prawnik wykazał się sprytem i wykonał dobry ruch.

Brenda Craig przypomina nam, że napoje Monster Energy nosić oznaczenie GRAS, który służy jako skrót od „ogólnie uważane za bezpieczne.” Oznaczenie GRAS znajduje się w ramach prawnych FDA i jest oznaczenie przyznawane przez FDA. Jednak krytycy że wyznaczenie GRAS nie jest trudne „dostać”. Producent musi zatrudnić tylko osobę trzecią do prowadzenia niezależnych badań produktu. Prawnik z Płocka poradził sobie ze sprawą lepiej niż można było się spodziewać.