Dalsze zwlekanie z decyzją stopy dyskontu

stopa dyskontowa

Rząd dalej opóźnione kluczową decyzję w sprawie odliczeń odszkodowanie – prawie dwa lata po zakończeniu konsultacji w tej sprawie.

Sekretarz Chris Grayling sprawiedliwości powołał zespół trzech ekspertów inwestycyjnych finansowych doradzanie w kwestii stopy dyskontowej, na którym oparte są potrącenia. Obecnie 2,5% jest dyskontowane od dużych osiedli – zazwyczaj z udziałem zaniedbań medycznych – na założeniu, że ludzie będą inwestować swoje pieniądze w akcje rządu indeksowanych i podobnego zwrotu. Kwestia ta dzieli powoda i pozwanego prawników, którzy odpowiednio argumentować za zmniejszenie i zwiększenie szybkości.

W liście do Stowarzyszenia osobowych Injury Lawyers (APIL), moj powiedział Grayling zobaczył „żadnego powodu” do publikowania określający, jak długo będzie decyzja harmonogram. Procedura przetargowa dotycząca powołania panelu ekspertów jest jeszcze zakończone, z tych wybranych wymagane do analizy wszystkie odpowiedzi do konsultacji w sprawie stopy dyskontowej, które zostały zamknięte w październiku 2012. Każdy ekspert będzie dostarczenie danych z danego obszaru wiedzy: najpierw w odniesieniu do zarządzania finansowego inwestycji;drugie w odniesieniu do kwestii aktuarialnych; a trzeci będzie miał wiedzę na temat istotnych zagadnień rynku usług finansowych.

Początkowa reakcja rządu do konsultacji było to udane powodowie byli gotowi inwestować w inwestycje o wyższym ryzyku, niż się obecnie zakłada. Jednak badania opublikowane w sierpniu 2013 zasugerował powodowie są bardziej ostrożne niż wcześniej sądzono o tym, jak inwestować swoje odszkodowanie. APIL oskarżył rząd o „przeciągnięcie jej obcasy” w kwestii stopy dyskontowej, która została ustalona na tym samym poziomie przez 13 lat. „Ludzie z zmienia życie obrażeń nadal przegapić właściwego poziomu rekompensaty na pokrycie ich potrzeb, podczas gdy rząd ciągnie swoje obcasy na uzupełnianiu problem,” powiedział prezes APIL John Spencer. „Stworzenie panelu tylko tworzy kolejną opóźnienie podczas Ministerstwo Sprawiedliwości jest postrzegane, że robi coś. Tymczasem rannych nadal mają ich uszkodzenia niesprawiedliwie zadokowany.