darmowy adwokat

Darmowy adwokat – encyklopedyczne ujęcie

Darmowy adwokat, jeden wyszkolony i licencji na przygotowanie, zarządzanie, i albo ścigać lub obrony powództwa, jako środek do innego i który również udziela porad w sprawach prawnych, które mogą lub nie mogą wymagać powództwa.

Darmowy adwokat ma zastosowanie prawo do szczególnych przypadków. On bada fakty i dowody, przyznając ze swoim klientem i przeglądania dokumentów oraz przygotowuje i plików pism procesowych w sądzie. Na rozprawie, że wprowadza dowody, przesłuchuje świadków, i twierdzi, pytań prawnych i faktycznych. Jeśli nie wygra sprawę, może szukać nowego procesu lub ulgę w sąd apelacyjny.

W wielu przypadkach, darmowy adwokat może doprowadzić do rozstrzygnięcia sprawy bez procesu w drodze negocjacji, pojednania i kompromisu. Ponadto, ustawa daje osobom fizycznym prawo do zorganizowania i określenia swoich praw w wielu sprawach i na różne sposoby, jak przez testamentów, umów lub regulaminów organizacji i pomocy prawników w wielu z tych rozwiązań. Podczas 20. wieku, szybko rozwijającym się obszarem pracy dla prawników jest reprezentowanie klientów przed komisjami administracyjnych i sądów, a przed komisjami legislacyjnych.

Darmowy adwokat ma kilka lojalności w jego pracy. Są to, że do jego klienta, do wymiaru sprawiedliwości, do wspólnoty, do jego współpracowników w praktyce, i do siebie. Kiedy te lojalność konfliktu norm wykonywania zawodu mają dokonać pojednania.

Praktyka prawna różni się od kraju do kraju. W Anglii prawników są podzielone na adwokatów, którzy powołują się na wyższych sądów i prawników, którzy wykonują pracę biurową i przemawiać w sądach niższej instancji. W Stanach Zjednoczonych często prawników specjalizuje się w ograniczonych obszarach prawa karnego, takich jak rozwód, korporacyjnej, spadkowych lub obrażeń, choć wiele z nich jest udział w ogólnej praktyce.

We Francji wiele rodzajów specjalistów, a nawet nonprofessionals obsługiwać różne aspekty pracy prawnej. Najbardziej prestiżową jest adwokat, który jest równy rangą do sędziego lub prawa profesora. Mniej więcej porównywalna do adwokata angielski, głównym zadaniem adwokata jest w celu powoływać w sądzie. We Francji, podobnie jak w większości krajów cywilnoprawnych, przesłuchiwanie świadków jest prowadzone przez sędziego, a nie pełnomocnika, jak w krajach common law. W piśmie przez adwokata, on rozwija swój argument i zwraca uwagę na rozbieżności w zeznaniach świadków; jest to podstawowy otwarte na adwokata oznacza, by przekonać sąd, na punkty prawnych i faktycznych. Wcześniej, oprócz adwokatów, nie zostały również avoués i zgadza; dawni reprezentowane w sporze wszystkich sprawach proceduralnych oprócz prezentacji ustnej, przygotowane majtki i uzgodnienia rozliczeń, natomiast ostatni, nieliczni, byli odpowiedzialni za pisma w niektórych sądów gospodarczych. Dziś rozróżnienie avoués i adwokatów został zniesiony w ogóle, ale sądów apelacyjnych, gdzie może nadal ćwiczyć, jak wcześniej.

Oprócz tych grup zawodowych jest honorowa doradców prawnych, którzy udzielają porad dotyczących różnych problemów prawnych i są często wykorzystywane przez firmy biznesowych. W prawie wszystkich krajach cywilnoprawnych są notariusze (patrz notariusza), którzy mają wyłączne prawa do radzenia sobie z takiej pracy biurowej jak rozliczeń małżeńskich i testamentów.

W Niemczech głównym jest rozróżnienie między adwokatami i notariuszami. Niemiecki adwokat, jednak odgrywa mniejszą rolę sali sądowej nawet niż francuski adwokat, w dużej mierze dlatego, prezentacje dotyczące zagadnień prawa są ograniczone i spory sądowe są często pozostawione młodszych partnerów. Adwokaci są często ograniczone do występowania przed sądami w poszczególnych krajach. Istnieją również inne ograniczenia w tym niektórych prawników praktykują tylko przed sądem odwoławczym, często konieczność nowego pełnomocnika do każdego poziomu sporu. W Niemczech prawnicy zatrudnieni w administracji rządu, aby w większym stopniu niż w krajach common law.

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Epey
Gość
Epey

Zamiast tego człowieka, który posiada znaczącą pozycję w społeczeństwie wzywa rząd kreskówki wymyślić; i wdrożenia konkretnych i wiarygodnych rozwiązań planu przestępczości; On jest zwolennikiem wątpliwą odpowiedź, że może i prawdopodobnie spowoduje, że nasza sytuacja eskalować mordercza nawet najgorsze. Niektóre z konsekwencji tego bardzo żywiołowy pan może nie wziąć pod uwagę: (1) więcej strzelaniny z wielu niewinnych osób postronnych; (2) przestępcy mają więcej uchwytów firm do kierowania (2) większą presję na FKŻ w udzielaniu licencji i kontroli znosić potencjalni posiadacze spełniają wymagania (4) system będzie otworzyć się na możliwość zwiększenia korupcji. (5) dzieci dotarcie do rodziców broni strzelanie inne dzieci lub… Czytaj więcej »

Oifice
Gość
Oifice

Masz kilka ważnych punktów, dlaczego ich powinno być więcej posiadaczy broni, jednak nie dajmy, że będzie odpowiedź.Żona i mąż z dwoma pistoletami, uważają, że. Jednak kilka bardziej pomoże, ponieważ wiele odpowiedzialnych ludzi, którzy są na ich pomoże. Czy to początek zabrać pracę gdy darmowy adwokat będzie na ulicy? Daj nam poważnie myśleć o tym przed wykonaniem ruchu. Pamiętaj, że wielu z nas wie, te z pistoletów i popełniają przestępstwa, ale trzymamy naszą usta zamknięte, będzie nam po otrzymaniu nasze armaty strzelać do wszystkich tych, które znamy z nielegalnych pistoletów popełnienia morderstwa?

Ajmar
Gość
Ajmar

Jeżeli prawo pistolet jest zrelaksowany około pięćdziesiąt procent ludzi nie kwalifikują się do posiadania broni palnej, lub uzyskać licencję na zakup jednego.
Jednym z wymogów kwalifikacyjnych stanowi, że te, które ma karany jest zdyskwalifikowany z posiadania broni palnej lub posiadanie licencji. Innym jest, jeśli dowody zachowań przestępczych, szaleństwa lub, nieudokumentowanych aktów przemocy dochodzi do światła; będą odrzucane licencja na broń palną, nawet jeśli wnioskodawca jest uzasadniony właściciel firmy.