Pensjonat również organizuje imprezy!

pensjonat płock

We wrześniu pensjonat płock zorganizował inauguracyjny Halkett, który odbył się przy ulicy Królewieckiej. Do pensjonatu płock zawitał ogromny tłum (ponad 2000 osób) do partii krótko po dynamiki żywo z Jerseys Frankie Daviesa i jej zespołu. Frankie, który zagrał swój czwarty wydajność w jak wiele dni, zanim udała się do stolicy z Radia gablotowego.

Piosenka była pomysłem David Stokes właściciela Bean Dookoła Świata wraz z Niall MAC Stoked Music & Louise Stirling z Headway Jersey. Teraz są zajęci przygotowuje kolejny niesamowity Street Party w centrum miasta oraz w procesie pozyskiwania funduszy i wiedzy na przyczyny postępy Jersey.

Po sukcesie w ubiegłym roku pensjonat Płock czuł zapotrzebowanie społeczne, aby powtórzyć to wydarzenie, wiadomości na twarzy książki Hoedowns co jest bardzo jasne „Lets Do It Again!”

W 2016 roku impreza ma się odbyć w niedzielę 30 (weekendy sierpnia Bank Holiday) sierpnia. Tegoroczne plany są, aby je powiększyć i lepiej, co pozwala na większe możliwości, umożliwiając do 3000 fanów muzyki, aby cieszyć się w weekend słuchania Bank Holiday do tablicy muzyką na żywo w centrum Płocka.

Halkett miejsce będzie zamknięta dla ruchu i miasto naprawdę spotka kraj, z bel słomy i dekoracji zachodnich tematycznych cały. Dziki Zachód Fancy dress (choć opcjonalnie), będzie na porządku dnia. Piosenka w pensjonat płock jest nie dla przypadku zysków i wpis jest dobrowolne darowizny.

Pensjonat Płock wypełniać będzie optymistyczna muzyka na żywo wykonywana przez cały dzień oraz w nocy z kraju, Americana, Folk & Blues są główne tematy. Organizatorzy byli zajęci rozmowy z lokalnymi artystami, a niektóre z dalej też i tak widzimy powrót historii popularnej „The Recks od Sark, Clameur De Haro z Guernsey, jak i naszych własnych lokalnych gwiazd Frankie Davies & Rick Jones wśród wielu inne. Inne działania, które obejmują: Taniec linia, gier zachodnich tematyczne, malowanie twarzy, karykatury, nagrody dla najlepszych fancy dress (dzieci i kategorii dorosłych), straganów, bar na świeżym powietrzu, Jersey cydru, domowe ciasta, jabłka toffi, watę cukrową i wiele, wiele więcej. Istnieją plany rosną dzieci i obszar rodziny, który był tak popularny w 2014 roku. Nie zwlekaj i odwiedź w przyszłym roku pensjonat Płock.