Praca prawnika

Prawnik to osoba, która praktykuje prawo, jako adwokat, sędzia, adwokat, doradca lub adwokata. Prawo to system zasad postępowania ustalonych przez suwerennego rządu do społeczeństwa, aby poprawić krzywd, utrzymania stabilności politycznej i instytucja społeczna i wymierzania sprawiedliwości.

Czym jest praca prawnika?

Praca jako prawnik obejmuje praktyczne zastosowanie abstrakcyjnych teorii prawa i wiedzy do rozwiązywania konkretnych problemów zindywidualizowane, lub wspierania interesów tych, którzy wynająć prawników w celu świadczenia usług prawnych.

Edukacja

Aby zostać prawnikiem należy ukończyć studia prawnicze. Wstępne warunki edukacyjne dla coraz prawnika znacznie różnić się od kraju do kraju. W niektórych krajach prawo jest prowadzone przez wykładowców prawa, które jest oddziałem ogólnym licencjackich studiów na uniwersytecie w. Studenci prawa w tych krajach realizować magistra lub stopień Bachelor of Laws. W niektórych krajach jest to powszechne, a nawet wymagane dla studentów, aby zarobić dyplom innego licencjata w tym samym czasie. Nie jest LL.B jedyną przeszkodą; często jest to po serii badań, zaawansowanych praktyk i dodatkowych zajęć w specjalnej instytucji rządowej.

Kariera

Struktura kariery prawniczej jest bardzo zróżnicowana. prawnicy mają wiele możliwości, w ciągu swojej kariery. Oprócz prywatnej praktyki, mogą stać się prokuratura, rząd radca, doradca korporacyjny w domu, sędzia prawa administracyjnego, sędzia, arbiter, ani profesor prawa. Istnieje również wiele miejsc pracy non-prawnych, dla których szkolenia prawnej jest dobre przygotowanie, takich jak polityka, dyrektora firmy, administrator rządu, bankier inwestycyjny, przedsiębiorca, czy dziennikarz. W krajach rozwijających się, takich jak Indie, zdecydowana większość studentów prawa nigdy nie ćwiczyć, ale po prostu wykorzystać swoje wykształcenie prawnicze jako podstawa do kariery w innych pola. W wielu krajach, prawnicy biorą prawie każdy rodzaj sprawy. W innym, że tendencja od początku 20 wieku dla prawników specjalizujących się na początku ich kariery. w krajach, w których specjalizacją jest powszechne, wielu prawników specjalizuje się w reprezentującą jedną stronę jednej konkretnej dziedzinie prawa; w ten sposób, to jest powszechne w Stanach Zjednoczonych, aby usłyszeć od prawników szkody osobowe powoda.