Testy klientów prawników

prawnicy

Prawnicy będą zmuszeni, by sprawdzić historię szkody potencjalnych klientów przed przypadkach począwszy, rząd zaproponował już w najnowszej akcji przeciwko nadużyciom finansowym kręgów szyjnych rekompensat.

Ministerstwo Sprawiedliwości powiedział, że obowiązkowy system zapobiegnie kręgów szyjnych roszczenia przed rozpoczął się pod protokołem wstępnego działania chyba wyszukiwarka miała miejsce. U. rozumie, że branża ubezpieczeniowa zapewni podstawowe dane o ile roszczenia klientów uczyniły. Nowy „interfejs IT” pozwoli wnioskodawca, przedstawicieli w celu uzyskania danych na temat liczby oświadczeń kręgosłupa szyjnego przez potencjalnych klientów w ciągu ostatnich pięciu lat. Propozycja – która pojawia się w porozumieniu Moj na dziś otwarcie kręgów szyjnych – widzi potencjalne rozwiązania długo działa kwestii udostępniania danych pomiędzy ubezpieczycielami i firmami wnioskodawca. Konsultacje, które zamyka się w dniu 1 października, proponuje utworzenie nowego niezależnego centrum IT, tytuł pracy, za którą jest MEDCO, które przeznaczy ekspertów medycznych do roszczeń.

System posiada wbudowane filtry, aby zapewnić biegłego lekarza lub zgłoszenie organizacji nie ma „bezpośredni związek finansowej” ze Zleceniodawcą. To nie będzie blokować kancelarii, na przykład, od posiadania organizacji sprawozdawczości medycznej, ale będzie oznaczać, że każda taka firma ma pozyskać pracę z zewnątrz. Oprócz raportów uruchomienie, MEDCO będzie również obsługiwać system obowiązkowej akredytacji ekspertów.

Rząd powiedział, że to nie ma środków finansowych na pokrycie kosztów rozpoczęcia działalności Medco, więc Stowarzyszenie Ubezpieczycieli Brytyjskich zgodził się na budowę i finansowanie systemu informatycznego.Program będzie wtedy samo-finansowania z opłat akredytacyjnych. Rząd już zapowiedział nowy zestaw stałych opłat za raporty medyczne wejścia w życie w październiku: opłaty za lekarzy i fizjoterapeutów są ustawione na 180 zł, z £ 420 na podstawie sprawozdania konsultant ortopeda.Koszt uzyskania dokumentacji medycznej ma zostać ograniczony do 80 zł w sumie.

Minister Sprawiedliwości Pan Faulks powiedział: „Uczciwi kierowcy nie powinni nadal ponosić koszty systemu, który został otwarty na nadużycia i nadszedł czas na zmiany. Nasze reformy stworzy lepszą, solidnego systemu dowodów medycznych – tak rzeczywiste roszczenia kręgów szyjnych może być nadal rozliczane ale oszustwo zostanie wypchnięty z rynku. Widzieliśmy już spadek składek płaconych przez kierowców -. Dążymy do zapewnienia, to nadal ” Craig Budsworth, przewodniczący silnika Accident Solicitors Society, powiedział, że rząd przesunął równowagę sprawiedliwości na korzyść oskarżonych i korzyści musi teraz być odczuwalne przez społeczeństwo. „Musimy jeszcze sprawdzić wszystkie oszczędności są przekazywane przez ubezpieczycieli od pory zmian i te zmiany będą ponownie uratować im pieniędzy,” powiedział. „Rząd musi wymagać, aby konsumenci zobaczyć pełnych korzyści z reform w obniżonych składek ubezpieczeń komunikacyjnych.”