Zaprzyjaźnieni Adwokaci z Płocka w sądzie

adwokat płock

Ciekawa sytuacja pojawiła w Płockim Sądzie Okręgowym, gdzie za wokandą stanęło dwóch adwokatów. Ciekawostką jest tutaj to, że jeden jak i drugi adwokat z Płocka, to bardzo dobrzy koledzy zarówno prywatnie jak i zawodowo.

Zarówno jeden jak i drugi Adwokat Płock zawsze zarzekał się, że nigdy nie będą walczyć ze sobą w sądzie jednak sytuacja diametralnie się zmieniła. Co prawda adwokaci chcieli zrezygnować ze sprawy, ale niestety sąd nie wyraził zgody na zmianę obrońców i niestety nie mieli oni wyjścia, musieli stanąć po przeciwnych stronach w sądzie. Obydwoje prawników postanowiło w takiej sytuacji zachować się w pełni profesjonalnie i nie mieszać życia prywatnego w sprawach zawodowych i rozegrać sprawę w sądzie bez żadnych ustępstw. Po prostu wygra lepszy. Kwestią czasu było spotkanie się tych adwokatów w sądzie. Ponieważ są to najlepsi prawnicy w Płocku, a że klienci nie należą do najbiedniejszych postanowili właśnie skorzystać z usług jednego i drugiego. Dziwne jest to, że wcześniej nie dowiedzieli się kto będzie obrońcą w sprawie potyczki sąsiadów.

adwokat płock

Niezdrowa sąsiedzka sytuacja

Sprawa jaką mieli zajmować się prawnicy dotyczyła dwóch sąsiadów, którzy nie potrafili się ze sobą dogadać. Jeden narzekał na drugiego, że nie potrafi się stosowanie zachowywać. Sąsiedzi graniczyli ze sobą domkami jednorodzinnymi i oboje byli nie zadowoleni ze sposobu zachowania i nie przystosowania do życia we wspólnocie. Jeden jak i drugi adwokat Płock będzie miał nie łatwe zadanie ponieważ skłócone strony nie chcą w ogóle słyszeć o jakiejkolwiek ugodzie ani mediacji. Tak więc walka w sądzie jest nieunikniona.

Co zrobią prawnicy – przyjaciele?

Po prostu podejdą do sprawy profesjonalnie i swoje prywatne znajomości na czas sprawy odłożą na bok. Jednak czy sprawa ta nie wpłynie na ich przyjaźni? Tego nie wiadomo, jeżeli naprawdę są prawdziwymi przyjaciółmi , to wgrana jednej jak i drugiej strony nie będzie istotna. Czy adwokat z Płocka sprosta temu wyzwaniu, to się okażę.