Darmowe porady prawne

porady prawne

Mieszkańcy Płocka, którzy szukają porady prawne, ale nie stać ich na takie usługi, mogą to zrobić poprzez udział w półrocznych Zapytaj prawnika, gdzie grupa prawników wolontariuszy będzie oferować swoje usługi. Będzie można uzyskać porady prawne całkowicie za darmo.

Członkowie Kancelarii Adwokackiej w Płocku będą udzielać bezpłatne porady prawne w dniu 13 października w kilku miejscach w Płocku. Ludzie mogą zapytać prawników, czy ich pytania i wątpliwości to problem prawny, a jeśli tak, to w jaki sposób mogą go o rozwiązaniu go, powiedziała prezydent miasta, która przewodniczy Zapytaj zdarzenie prawnika.

Prawnicy także wskaże osób do zasobów lub agencji rządowych, które mogą pomóc im rozwiązać ich problemy. Problemy zwykle uruchomić gama problemów rodzinnych i domowych. W przeszłości, ludzie szukali porady prawne na temat wsparcia dziecka i opieki nad dzieckiem problemów, koniec z eksploatacji problemów i sporów majątkowych.

Płock organizuje takie zdarzenia porady prawne dwa razy w roku, w kwietniu i październiku. Groff powiedział, że około 10.000 rodzin została udzielona pomoc, ponieważ stowarzyszenie rozpoczął wprowadzanie na imprezy w 2000 roku. Herceg, prawnik z Płocka, powiedział, że rozpoczął wolontariat, kiedy rozpoczął praktykę adwokacką w 2011 roku. „Myślę, że to ważne dla prawników w pozycjach, które posiadają i wszystko, co byliśmy podanych jako profesjonalistów, aby pomóc ludziom w potrzebie i udzielić darmowe porady prawne. I nie ma brak konieczności w Płocku, niestety.”

Często Herceg powiedział, ludzie, którzy nie mogą sobie pozwolić na adwokata do reprezentowania siebie w sądzie, w szczególności w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, i są natychmiast w niekorzystnej sytuacji. W Indianie, którzy reprezentują się odbywają w tym samym standardzie prawnej jako wykwalifikowanych prawników. Że oczekuje się od nich, aby poznać i spełniać procedury sądowej i zasad przedstawiania dowodów. Herceg powiedział skutkuje powolnym postępem przypadkach, które mogą już rozpatrzone szybko i sprawiedliwie więcej.