Kancelaria adwokacka Płock

Kancelaria adwokacka

Kancelaria adwokacka w Płocku odznacza się fachowym podejściem do każdego klienta, jednocześnie zapewniają sprawne działanie i dyskrecję. Adwokat Płock umożliwia łatwy kontakt każdego dnia, pracując a siedzibie Kancelarii, lecz także zapewniając kontakt za pomocą maila i telefonu. Rozbudowany zakres usług sprawia, że każdy klient znajdzie tutaj coś dla siebie, ciesząc się kompleksową obsługą. 

Zakres usług

Jeśli chodzi o zakres usług adwokata w Płocku, obejmuje on:

  • Prawo rodzinne i opiekuńcze Płock – świadczenie porad prawnych, jak i pełnomocnictwa na etapie postępowania w sądzie.
  • Prawo cywilne Płock – pomoc prawna z zakresu porad, sporządzania umów oraz procesowe zastępstwo przed sądem.
  • Prawo karne Płock – prowadzenie spraw w postępowaniu przygotowawczym, sądowym i wykonawczym.
  • Prawo administracyjne Płock – odwołania od decyzji, skargi administracyjne, jak i reprezentowanie klienta przed sądem administracyjnym i organami administracji publicznej.
  • Prawo pracy oraz ubezpieczeń społecznych Płock – porady z zakresu prawa, udział w negocjacjach i zastępstwo procesowe przed sądem. 
  • Prawo gospodarcze Płock – opracowanie umów, obsługa prawna podmiotów gospodarczych i reprezentowania klienta w postępowaniu sądowym. 

Adwokat prawa karnego

Kancelaria adwokacka w Płocku zajmuje się prawem karnym, które obejmuje głównie obronę na etapie postępowania przygotowawczego i sądowego. Ponadto, adwokat prawo karne Płock bazuje na reprezentowaniu pokrzywdzonej osoby i oskarżyciela posiłkowego na każdym etapie postępowania, jak i sporządzaniu aktów oskarżenia. Klienci korzystają także z usług obejmujących wnioski odnoszące się do dobrowolnego poddania się karze, przerwy w odbywaniu kary, odroczenia wykonania kary, czy też warunkowego zwolnienia przed terminem. 

Rozwód w Płocku

Adwokat oferuje skorzystanie z usług dotyczących prawa rodzinnego, w tym przeprowadzania rozwodów i separacji. Cechuje się indywidualnym podejściem do klienta, mając na względzie jego potrzeby i dobro. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na sprawne wykonywania pracy każdego dnia, a szybkość działania jest ogromnym atutem.

Zachęcamy do kontaktu: https://adwokat-ziandarska.pl/