Nielegalna zmiana na Uniwerystecie

uniwersytet

W przypadku gdy prawo szkoła Drexel University został założony w 2006 roku, początkowo nazwany absolwent Earle Mack, który zobowiązał 15.000.000 dolarów w kierunku szkoły. Nazwa została później spadła i prawo Drexel dziekan Roger Dennis został szuka sposobów, aby pozyskać więcej funduszy i przyciągnąć więcej studentów. Stypendia i pomoc finansowa są kluczowe, i Dennis został zajęty-nie tylko zabiegał o studentów, ale także, jak się okazuje, jednym z najbardziej znanych prawników powoda w kraju.

To byłoby Thomas R. Kline, który został podniesiony w regionie antracyt węgla Pensylwanii jako syn kierownika fabryki sukienka. Kline udał się dostać z Albright College stopni i Lehigh University. Pracował jako nauczyciel szóstej klasy na czas przed udziałem Duquesne University School of Law.

Spójrz ponownie na nazwę powyżej: Duquesne, nie Drexel.

W 1995 roku, Kline współfinansowany Kline & Specter z Shanin Specter, syn późno senator Arlen Specter. Od tego czasu, firma osiągnęła szczyt firm prawniczych zajmujących się katastrofalne przypadki szkody osobistej. Na swojej stronie internetowej, Kline & Specter wymienia swoje nagrody oraz rozliczeń w imieniu klientów, jak ponad $ 1,7 mld USD. Szkoda werdykt przeciwko Południowo Pennsylvania Transportation Authority (przegród) wyniosła 51.000.000 dolarów, choć później została zmniejszona.

Kline również zdobył duży jak jeden z graczy, który poszedł po Merck, twórcy leku Vioxx śmiertelnym, a on był stały komentator w telewizji.

Kline był w wiadomościach w ostatnich latach do reprezentowania jedną z ofiar skandalu Jerry Sandusky w programie piłki nożnej Penn State University. Kline został również uhonorowany przez 11 kolejnych lat jako adwokat nr 1 w Pensylwanii przez niezależny serwis Ranking Super Lawyers.

Więc Dean Roger Dennis pewnością wybrał właściwego faceta, by wykorzystać, a my mogliśmy tylko wyobrazić sobie smutek w ustawie Duquesne.