Porady prawne dla firmy przewozowej

porady prawne płock

Uber mówi, że jest „w szoku” i szuka porady prawne dla 40 swoich kierowców z Nowej Południowej Walii był ich rejestracji pojazdu zawieszone. Drogi i dyrektor Morskiego Usługi bezpieczeństwa i zgodności Peter Wells powiedział, że rząd był rozprawienia się z tymi, którzy mogą ich pojazdy mają być stosowane do nielegalnego dzielenia jazdy. Firma aktualnie jest w poszukiwaniu dobrego radcy prawnego, który udziela dobre porady prawne.

Uber posiada 40% tańsze przewozy ludzi niż taksówki Sydney i bardziej niezawodne w teście Choice. Taksówkarze wezwali rządy stanowe do zapewnienia kierowcy Uber płacić takie same opłaty licencyjne i rejestracji tak jak oni. Taxi i wypożyczanie samochodów muszą autoryzowane i akredytowane operatorów oraz licencjonowane i ubezpieczone pojazdu, rzecznik RMS potwierdził w poniedziałek. Uber powiedział, że czeka na rząd NSW sensownie regulacji sektora oraz czeka na porady prawne od swojego radcy.

„Jesteśmy w szoku, że Drogi i morski Usługi nie wydaje się, aby pokazać te sterowniki żadnego uczciwego procesu i jesteśmy przeglądu możliwości prawnych, aby odwrócić tę decyzję,” Uber powiedział w poniedziałek. Wells powiedział zawieszenia były tylko najnowsze ruchy wobec nielegalnych usług. Uber ma nadzieję, że porady prawne odpowiednio poskutkują.

„Tysiące dolarów grzywny zostały już wydane do kierowców oferujących nielegalne działania podziału jazdy i działania i będzie nadal,” powiedział. „Jeżeli kierowcy nadal oferują nielegalne usługi udostępniania jazdy, będą nadal ryzykować zawieszenia rejestracji i grzywny.” Prawdopodobnie porady prawne nie pomogą firmie.

W 40 zawiesin UberX będzie obowiązywać od północy w środę na trzy miesiące.

Jeśli zawieszone pojazd znajduje się na drodze po 1 października, pojazd uznaje się za niezarejestrowany i nieubezpieczony, z karami w wysokości $ 637 dla każdego przestępstwa, zwiększając się o $ 2,200, gdy usłyszał w sądzie, rzecznik RMS powiedział.

Niezależna grupa zadaniowa został ustanowiony przez rząd Nowej Południowej Walii do oceny przyszłości taksówki, wynająć samochód i jeździć dzielenie przemysłu. Jak widać porady prawne nie przyniosły na razie żadnego skutku.