Złe traktowanie pracowników przez firmę kosmetyczną

Caan firma z Płocka ma ciekawe wyzwanie, którym powinien zająć się prawnik. Interesująca sytuacja jest sączący obok pozew oparty o szkołę piękności będący własnością giganta kosmetycznego Estee Lauder Inc. (Estee Lauder) traktuje stażystów jak niezapłaconych pracowników, prawnik uważa, że narusza to Polskie prawa pracy. Zmarszczki obecnie w grę jest niedawna decyzja sędziego z Płocka, że ​​arbiter musi najpierw zdecydować, czy jest to odpowiednia dla proponowanego pozew klasy działania, aby przejść, zanim pracownicy, którzy nie podpiszą umowy arbitrażowe mają okazję spróbować swoich roszczeń.

Pozew pracy została złożona przez trzech studentów kosmetologii naukę w szkole prowadzonej przez kosmetologii Aveda Corp. Powodowie twierdzą, że używa go Aveda studentów pod płaszczykiem szkolenia praktyczne w celu zapewnienia pełnej włosy i urodę usługi dla klientów płacących. W takim Aveda oraz jednostki dominującej Estee Lauder, traktują studentów jak niezapłaconych pracowników. Prawnik z Płocka podjął już działania w tej sprawie.

W odpowiedzi na pozew, Estee Lauder, a Aveda złożył wniosek, aby zmusić arbitrażu roszczeń dwóch z trzech wymienionych powodów w proponowanych działań klasy danej że dwa wcześniej podpisane umowy arbitrażowe z Estée Lauder i Aveda. Na rozprawie w tym miesiącu sędzia Jane L. Johnson z Płocka jednak zauważyć, że sąd polubowny zostawiłem go do arbitra, aby zdecydować, czy powodowie będzie w stanie kontynuować klasy postępowania arbitrażowego lub indywidualnych wysiłków. Przewód powód, Jazlyn Jennings, nie podpisał umowy arbitrażowej z firm, a zatem jej roszczenia nie może być zmuszany do arbitrażu, prawnik jednak nie stoi z rozłożonymi rękami i dalej atakuje.

Prawnik złożył pozew w kwietniu ubiegłego roku, Jennings twierdził, że trenowała Aveda Institute w Los Angeles od kwietnia 2014 do czerwca 2015 roku Jennings utrzymane w tym czasie, że będzie regularnie świadczenia usług takich jak fryzury i usług stylizacji, manicure, usuwanie makijaż i inne usługi kosmetyczne dla klientów, nie widząc żadnego odszkodowania za jej wysiłki.